• 1
  • 2
  • 3
Imprezy firmowe w klubie Nova Maska Warszawa centrum 1

Imprezy firmowe - światło i dźwięk

Uwielbiam technikę, bo ona podnosi jakość zabawy!

Organizując imprezy firmowe bardzo mocno skupiamy się na technice. Sam wystrój sali jest oczywiście ważny co najmniej tak samo, jak doskonałe jedzenie i napoje, ale nie oszukujmy się – żeby zabawa była udana, potrzebny jest doskonałej jakości dźwięk i znakomite oświetlenie. Nie każdy musi być pasjonatem tego samego gatunku muzyki, ale chyba wszyscy się zgadzają, że jeśli już coś gra, to ma grać nie tylko głośno, ale przede wszystkim bez szumu i naprawdę w dobrym brzmieniu.

Oświeć mnie półmrokiem

Oświetlenie sal jest moim zdaniem podstawowym mankamentem wielu klubów. Albo jedynie ostre stroboskopy, albo mętne oświetlenie nad stolikiem, albo kolorowe podświetlenie baru, które klimatu w żaden sposób nie buduje (a często pozwala ukryć jakość trunku). Wychodzimy z założenia, że imprezy firmowe muszą być dopracowane w każdym calu, a to oznacza także zastosowanie przemyślanego oświetlenia.

Imprezy firmowe w klubie Nova Maska Warszawa centrum podświetlenie jedzenia

W klubie Nova Maska jest ono zorganizowane bardzo ciekawie: dancefloor odpowiednio podświetlony, scena dla wykonawców wystarczająco jasna. W barze nie ma się wątpliwości, co barman nalewa do szklanki, a oświetlenie stołów pozwala bez pudla zorientować się w zawartości talerzy. Wszystko jest zorganizowane tak, że przechodząc przez klubowe sale w trakcie imprezy, zawsze jest się w idealnych warunkach: Tam, gdzie ma być jasno, jest jasno, ale światło nie oślepia, a tam, gdzie ma być nastrojowo, jest nastrojowo, ale to nie znaczy ciemno.

Może niewielu organizatorów zwraca na to uwagę, ale uwierzcie mi – dobry specjalista od oświetlenia z kiepskiej imprezy zrobi znośną, ze znośnej – niezłą, a z dobrej – taką, o jakiej później długo się opowiada.

Nie tylko podłoga musi być czysta, ale i płynąca z głośników muzyka

Ponieważ nasza korporacyjna filia imprezy firmowe organizuje rzadko, czasem nawet tylko raz do roku, zawsze bardzo dbamy o to, żeby były one idealne. Zwracamy więc uwagę na takie detale jak czystość klubu i czystość brzmienia muzyki. Ponieważ w klubie Nova Maska zawsze zamawiamy imprezę tematyczną z przynajmniej częściowo muzyką na żywo, zależy nam na najwyższej jakości dźwięku. To, podobnie jak oświetlenie tworzy odpowiednią atmosferę.

Imprezy firmowe w klubie Nova Maska Warszawa centrum dźwięk

W większości klubów jest po prostu głośno i mogą pęknąć bębenki, a tutaj – choć też cicho nie jest – uszy są bezpieczne. Natomiast jakość dźwięku taka, że aż ciarki po plecach chodzą. W Masce naprawdę słychać muzykę, a nie hałas – to zasadnicza różnica. Odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy znakomicie odtwarza muzykę, którą lubimy. Wybieramy często rozwiązania dziś niepopularne – pianino, muzykę jazzową. W klubach się tego nie słyszy, a pewnie w większości i tak fatalna jakość dźwięku zabiłaby całą radość. Imprezy firmowe, które organizujemy w klubie Nova Maska są pod tym względem inne. Nie zależy nam na tym, żeby było głośniej, tylko na tym, żeby było lepiej, a to zdecydowanie nie to samo.

Dla wielu osób odpowiedzialnych za organizację imprez światło i dźwięk, to tylko detale. Może i tak, ale czy radość nie wynika właśnie z doskonałości takich detali, które same znaczą niewiele, ale razem składają się na wspaniałe przeżycia? My przynajmniej w to wierzymy i dlatego nie idziemy tam, gdzie taniej, tylko tam, gdzie lepiej.

pobieranie pdf katalog usług klubu Biblioteka inspiracji oprawy artystycznej eventów firmowych

pobieranie pdf katalog usług klubu Inspiracje dekoracji przystawek i przystrajania stołów

 

Pełnych informacji o organizacji imprez udziela:

Bartosz Krygier
Manager

tel. 692 866 422
e-mail: marketing@nova-maska.pl

NOVA MASKA Piano Art Club & Restaurant
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa