• 1
  • 2
  • 3
Niezapomniany wieczór panieńskie w klubie Nova Maska

Niezapomniany wieczór panieński

Wieczór panieński to niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju okazja, by każda Panna Młoda hucznie pożegnała się ze swoim dotychczasowym życiem. Spędzona w gronie najbliższych osób powinna na długo zapaść w pamięć. Jakie atrakcje przygotować i kto powinien się tym zająć, by wszyscy byli zadowoleni?

Przygotowaniem całego wydarzenia zajmuje się zazwyczaj świadkowa lub osoba wyznaczona przez Pannę Młodą. Musi ona nie tylko zaaranżować poszczególne atrakcje, ale również zaangażować wszystkich zaproszonych, by byli dostępni tego dnia, przybyli na czas, a także aktywnie brali udział we wszystkich aktywnościach.

Od czego zacząć?

Za organizację wydarzenia warto wziąć się kilka miesięcy wcześniej, by ustalić listę gości i skontaktować się z nimi w celu ustalenia dogodnej dla wszystkich daty. Dzięki temu będziemy mieli większą swobodę w rezerwowaniu kolejnych atrakcji. Ważne jest, by wziąć pod uwagę dla kogo tak naprawdę organizujemy wieczór. Czy nasza Panna Młoda jest imprezowiczką, lubiącą życie nocne i mocne trunki, a może osobą o spokojniejszej naturze, która wolałaby wspólną zabawę z dala od zgiełku i głośnej muzyki. Następnie ze wszystkimi uczestnikami warto omówić budżet – praktyką jest, że wszyscy goście robią „zrzutkę”, dlatego wskazane jest, by atrakcje były osiągalne dla portfela każdego z gości.

Zaczynamy!

Gdy znamy już upodobania gwiazdy naszego wieczoru warto nakreślić główną ideę przyświecającą wydarzeniu. Często osoby organizujące wieczór panieński decydują się na imprezę tematyczną, na przykład Pin-up, Alicja w Krainie Czarów, Pomoc domowa, a nawet Diablice. Świetnie sprawdzą się tu przebrania, które każda z Was przywdzieje – pomyślmy, czy lepiej jest je zakupić czy wypożyczyć.

Atrakcji, które spełnią idealnie swoją rolę jest tyle, na ile starczy nam wyobraźni. Jeśli postawimy na emocje i adrenalinę, możemy zabrać Pannę Młodą na skok ze spadochronu lub na bungee. Dla wolących relaks idealnie sprawdzi się popołudnie w SPA czy drink w basenie na ostatnim piętrze wieżowca.

Druga część wieczoru panieńskiego to atrakcje wieczorne, przy których najlepiej sprawdzi się klub. By dodać pikanterii, zamówmy luksusowe auto, a nawet limuzynę, w której rozpoczniemy imprezę, a sam przejazd zapadnie wszystkim gościom w pamięć na długie lata.

Idealnym miejscem na organizację wieczoru panieńskiego będzie klub Nova Maska w samym sercu Warszawy. Zarówno prestiżowa lokalizacja, jak i świetna muzyka będą idealnie wpasowywać się w potrzeby gości. 

pobieranie pdf katalog usług klubu Biblioteka inspiracji oprawy artystycznej eventów firmowych

pobieranie pdf katalog usług klubu Inspiracje dekoracji przystawek i przystrajania stołów

 

Pełnych informacji o organizacji imprez udziela:

Bartosz Krygier
Manager

tel. 692 866 422
e-mail: marketing@nova-maska.pl

NOVA MASKA Piano Art Club & Restaurant
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa