• 1
  • 2
  • 3
Imprezy integracyjne na imprezach firmowych w Warszawie - klub Nova Maska 1

Imprezy integracyjne

„… bez możliwości doskonałego dogadania się z event managerem ani rusz.”

Po kilkunastu imprezach i kilku „dywanikach” już wiemy, że … . Lista problemów związanych z organizacją imprez integracyjnych jest długa. Ale podstawowym zarzutem, który często decydował o niepowodzeniu bywa kiepska atmosfera.

Moda na integrację wewnątrzfirmową importowana bezpośrednio z zachodu w swojej oryginalnej formie u nas się po prostu nie przyjęła. Przez lata zastanawialiśmy się, co jest nie tak: organizowaliśmy imprezy w najróżniejszych miejscach – popularnych i tych bardziej nietypowych. Dopiero teraz. Po tym, jak w tym roku skorzystaliśmy z oferty klubu Nova Maska, chyba wiemy już, w czym był problem. Kłopot sprawiała atmosfera. Samo miejsce jest oczywiście ważne, ale w naszym przypadku najbardziej istotne okazało się zaangażowanie ludzi, którzy obsługiwali imprezy integracyjne.

Imprezy integracyjne na imprezach firmowych w Warszawie - klub Nova Maska rozmowa

Bez zaangażowania w INTEGRACJĘ nie ma mowy o dobrej imprezie

Wcześniej wyglądało to tak, że ustalaliśmy cenę, wybieraliśmy sobie jakiś konkretny temat imprezy lub jej scenariusz i wierzyliśmy, że to zadziała. Raz było lepiej, raz gorzej, ale dopiero w tym roku przekonaliśmy się, jak może być naprawdę. Nova Maska to ludzie, którzy potrafili rozkręcić zabawę tak, jak powinno to wyglądać. Sama impreza była przygotowana na wysokim poziomie, ale to, co zaskoczyło nas najbardziej, to możliwość doskonałego dogadania się z event managerem.

Kiedy organizowaliśmy imprezy integracyjne w innych miejscach, dostawaliśmy listę możliwych scenariuszy. Wybieraliśmy jeden, zgłaszaliśmy swoje życzenia do klubu i w zasadzie tutaj się kontakt urywał. Efektem były imprezy, które z zewnątrz wyglądały może nieźle, ale jak się okazało wcale nie były przystosowane do specyfiki naszego zespołu. Wśród fajerwerków nasi ludzie czuli się nieswojo, bo brakowało „integracji” (nomen omen na imprezie, która miała integrować). Nova Maska to pierwszy klub, który miał event managera z prawdziwego zdarzenia. Parę razy kontaktowaliśmy się z nim, żeby dogadać szczegóły wydarzenia i uzgodnić drobne sprawy. Później okazało się, że nie tylko z nami rozmawiał, ale wprowadził w scenariusz takie modyfikacje, które wpłynęły na całokształt imprezy.

Imprezy integracyjne na imprezach firmowych w Warszawie - klub Nova Maska zabawa

Najważniejszy jest kontakt na etapie przygotowania imprezy

Powiem tak – cały nasz zespół zaangażowany w przygotowywanie ostatniej imprezy integracyjnej wyszukiwał dobre miejscówki przez parę miesięcy. Nawet jeśli pod pewnymi względami były one porównywalne, to do klubu Nova Maska przekonała nas właśnie możliwość kontaktu z osobą, która bezpośrednio obsługuje nasze zamówienie. Jak to w korporacji – dobrze wiedzieć, kto i za co odpowiada wśród wykonawców zewnętrznych. Zwykle kontaktował się z nami ktokolwiek, ale tutaj było inaczej: jedna osoba, z którą można się było zawsze dogadać, przekazać szczegółowe wytyczne i która cierpliwie słuchała naszych: „ale menu byśmy chcieli troszkę inne”.

Imprezy integracyjne na imprezach firmowych w Warszawie - klub Nova Maska menu

Generalnie – właśnie kontakt na etapie przygotowania imprezy sprawił, że wszystko odbyło się płynnie. Jasne – to, co działo się na imprezie, było ważne, ale to atmosfera ukoronowała efekt wytężonej pracy ludzi z klubu. Po kilkudziesięciu większych i mniejszych imprezach organizacyjnych nasza firma raczej powtórzy imprezkę w tym klubie. Bo to znakomite rozwiązanie dla organizatorów, którzy lubią kontrolować każdy szczegół. Ale którym potrzebna jest też pewność, że po drugiej stronie są ludzie, którzy bazując nawet na minimalnej ilości informacji dadzą sobie radę z przygotowaniem imprezy integracyjnej dla wymagającego klienta. 

pobieranie pdf katalog usług klubu Biblioteka inspiracji oprawy artystycznej eventów firmowych

pobieranie pdf katalog usług klubu Inspiracje dekoracji przystawek i przystrajania stołów

 

Pełnych informacji o organizacji imprez udziela:

Bartosz Krygier
Manager

tel. 692 866 422
e-mail: marketing@nova-maska.pl

NOVA MASKA Piano Art Club & Restaurant
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa