• 1
  • 2
  • 3
Organizacja imprez firmowych w Warszawie - klub Nova Maska 1

Organizacja imprez dla firm

Jak błysnąłem załatwieniem genialnej imprezy z pomocą głupiego pytania

Impreza ma się odbywać, a nie być odtwarzana. Chcę widzieć jak się dzieje, jak ludzie są zadowoleni!

Z klubem Nova maska współpracowałem już wielokrotnie. Jestem konsultantem-freelancerem i pomagam mniejszym i większym firmom o organizacji imprez. Niektóre to prosta sprawa, np. niewielkie imprezy integracyjne, a inne to już zupełnie inna klasa: after party po konferencji albo spotkania menedżerów. Generalnie moja praca polega na tym, że mam przygotować wszystko od A do Z. Pomaga mi w tym często klub Nova Maska.

Wierzę w imprezy LIVE

W czasie wieloletniej współpracy z wieloma klubami w różnych miastach w Polsce nauczyłam się jednego: impreza, która w całości bazuje na muzyce z płyty i taniej wódce, jest imprezą, która nie cieszy nikogo (no może poza właścicielem klubu). Bardzo długo szukałam w Warszawie klubu, który byłby w stanie zorganizować imprezę w różnych klimatach z elementami PRAWDZIWEJ rozrywki: muzyką na żywo, realną animacją itd.

W większości jedyne, na co mogłam liczyć to „będzie DJ topless”. Ekstra… W klubie Nova Maska trafiłam nareszcie na ludzi, którzy potraktowali mnie poważnie i powiedzieli jasno: Mamy taki i taki klimat w standardzie, a za dodatkową opłatą są ... i tu padła lista opcji. Przecież to poważny klub dla aktorów i bankowców, gotowy do zrobienia w każdej chwili, a to na żywo nawet bardzo dużej imprezy.

Organizacja imprez firmowych w Warszawie - klub Nova Maska wnętrze

Prawdziwy koncert grupy Rock’n’Roll, Live Vocal. Autentyczne kasyno, które nie jest tylko ozdobą, rewia taneczna rodem z Vegas czy kubańskie bębny. Z początku obawiałam się amatorki. Dziś już się nie boję, bo wiem, że imprezy „na żywo” są tworzone przez ludzi tak autentycznych w tym, co robią, że łatwo w trakcie zabawy zapomnieć gdzie lub „kiedy” się jest.

Jedzenie na imprezę to nie atrapa - musi dobrze wyglądać ale i wyśmienicie smakować!

Organizator imprez napotyka zwykle na jeszcze jedną przeszkodę. Któryś z dyrektorów warszawskiego klubu powiedział mi wprost: jak się napiją, to nie zauważą, że jedzenie jest jakie jest (miał na myśli kiepski catering). Zrezygnowałam od razu.

Nova Maska to pod tym względem to klasa sama w sobie. Trunki, które tutaj trafiają do kieliszków i szklanek to autentyki: żadnego przelewania wódki z Lidla i Brandy z Biedronki do butelek po lepszych napojach wyskokowych. Natomiast jedzenie jest takie, że nawet po wypiciu olbrzymiej ilości alkoholu, człowiek trzeźwieje na widok dekoracji podanych potraw.

Organizacja imprez firmowych w Warszawie - klub Nova Maska zestawy menu

Taka impreza ma sens: ludzie naprawdę mogą się bawić, naprawdę wykwitnie zjeść i – jeśli chcą –  napić się czegoś, na co niecodziennie raczej sobie nie pozwalają. Z mojej perspektywy liczy się nie tylko smak tego co podają w lokalu. Chcę, żeby wszystko było zrobione profesjonalnie. Najtrudniejszy drink i nawet ostatnia potrawa wieczoru: wszystko ma być zgodnie z oryginalnym przepisem i zasadami dotyczącymi danego elementu. Impreza ma być autentyczna. Bo organizacja imprez polega na tym, żeby wszystko zorganizować w taki sposób, żeby ludzie oderwali się od rzeczywistości. W całym kraju są może 3 czy 4 takie miejsca, gdzie to udaje się. W Warszawie jest jedno: Nova Maska.

Kiedy ludzie z klubu poprosili mnie o kilka ciepłych słów, wcale nie miała z tego wyjść reklama, ale szybko w myślach przejrzałam listę kilkudziesięciu zorganizowanych tutaj imprez różnego rodzaju i naprawdę nie mogę powiedzieć niczego złego.

pobieranie pdf katalog usług klubu Biblioteka inspiracji oprawy artystycznej eventów firmowych

pobieranie pdf katalog usług klubu Inspiracje dekoracji przystawek i przystrajania stołów

 

Pełnych informacji o organizacji imprez udziela:

Bartosz Krygier
Manager

tel. 692 866 422
e-mail: marketing@nova-maska.pl

NOVA MASKA Piano Art Club & Restaurant
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa