• 1
  • 2
  • 3
Klub Nova Maska jako agencja eventowa 1

Agencja eventowa z Warszawy

Wszyscy lubimy czasem przyjść na gotowe…

Mimo istnienia kilkudziesięciu działów, pionów i grup oraz zespołów, korporacje są w gruncie rzeczy bardzo jednofunkcyjnymi przedsiębiorstwami i kiedy trzeba zorganizować coś, co nie jest standardowym działaniem, szybko pojawia się problem. Nauczyłem się tego dosyć szybko – od razu, kiedy jeden z dyrektorów naszego potencjalnego klienta powiedział, że od „organizacji imprez jest agencja eventowa, a nie nasza korporacja”.

W zasadzie dziś cieszę się, że tak powiedział, bo to utwierdza mnie w przekonaniu iż długo będę miał co robić.

Klienci wiedzą, że agencja: to mniej załatwiania

Pamiętam jeszcze te czasy, kiedy zorganizowanie imprezy firmowej lub eventu wymagały uzgodnień oddzielnie z wynajmującym salę, oddzielnie z firmą cateringową, z DJ-em, ludźmi od oświetlenia i z masą innych osób. Dziś odbywa się to inaczej. Właściwie to nawet zredukowaliśmy liczebność naszego zespołu. Bo w zasadzie oprócz dogadania się z klientem wszystko, co robimy, to wybieramy numer telefonu do event managera z klubu. Uzgadniamy szczegóły klimatu organizowanej imprezy. Omawiamy menu, które ma zostać przygotowane, zakres darmowego baru i tak dalej.

Klub Nova Maska jako agencja eventowa uzgodnione menu

Ale na tej pozycji czujemy się wygrani, bo u naszego partnera - klubu Novaj Maska przez parę ostatnich lat dostawaliśmy wszystko czego żądał od nas klient. Nie było takiego życzenia, którego nie mogliby zrealizować. To niemalże prawdziwa agencja eventowa, a nie zwyczajny klub. Co roku zaskakują nas jakąś ciekawą propozycją. Proponują nowe klimaty tematyczne imprez albo  wzbogacenia tych już nam znanych. Natomiast to, co dla nas najważniejsze, pozostaje bez zmian: praktycznie bezproblemowe załatwienie każdego aspektu imprezy.

I tak – my, jako organizatorzy, robimy to tylko dla wygody. Ale przy okazji wygrywamy też zadowolenie ludzi, którzy później biorą udział w zorganizowanej imprezie.

Dobra zabawa z korzyścią dla wszystkich

Kiedy w sprawy organizacji imprezy jest zaangażowana agencja eventowa, możesz być spokojny, że cała zabawa będzie bezstresowa dla jej uczestników. Fakt nie zawsze tak było. Wcześniej zdarzały się problemy, bo w kilku sezonach trudno nam było zapewnić podobne warunki zabawy. Zdarzało się, że goście, którzy mieli trochę mocniejsze głowy, musieli z własnej kieszeni wykładać pieniądze przy barze. Nie muszę chyba mówić, jak bardzo szkodzi korporacji impreza integracyjna, na której uczestnicy muszą sobie sami zapłacić za drinka.

Oczywiście, że istnieją pewne granice budżetowe, których musimy się trzymać i my. Ale w klubie Nova Maska zawartość pakietu jest jasno określona. Nasz klient wie czego się spodziewać i jeszcze przed imprezą może zmodyfikować zamówienie. Lecz współpracując z klubem Nova Maska od paru lat, jeszcze nie mieliśmy takiej sytuacji, żeby ktokolwiek z uczestników zabawy powiedział, że czegoś było mało (ewentualnie czasu, bo impreza nie trwa przecież kilka dni).

Klub Nova Maska jako agencja eventowa zabawa

Zawsze jest odpowiednio dużo alkoholu, smacznego jedzenia, doskonałej muzyki, a całość jest zorganizowana jak przystało na najlepszy warszawski lokal. Taki układ odpowiada wszystkim – my nie musimy się martwić, że nawali któryś z podwykonawców. Uczestnicy zabawy mają wszystko, czego oczekują, a i sam klub dzięki naszej współpracy ma gwarancję, że impreza nie będzie ostatnią, którą wspólnie zorganizujemy. Jako agencja eventowa bardzo lubimy współpracować z ludźmi z tego klubu, bo sobie tylko wiadomym sposobem spełnią wszystkie nasze oczekiwania.

pobieranie pdf katalog usług klubu Biblioteka inspiracji oprawy artystycznej eventów firmowych

pobieranie pdf katalog usług klubu Inspiracje dekoracji przystawek i przystrajania stołów

 

Pełnych informacji o organizacji imprez udziela:

Bartosz Krygier
Manager

tel. 692 866 422
e-mail: marketing@nova-maska.pl

NOVA MASKA Piano Art Club & Restaurant
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa