• 1
  • 2
  • 3
Organizacja eventów firmowych w Warszawie - klub Nova Maska 1

Organizacja eventów w korporacji

Klimat biznesowego eventu nigdy nie jest bez znaczenia, dlatego trzeba mieć wybór … .

Nasza firma organizuje wiele różnych imprez. Niektóre są niewielkie – ot, spotkanie integracyjne dla kilkunastu osób z działu albo dla ważniejszych menedżerów, a inne spore: duże eventy integracyjne albo nieoficjalne spotkania po jak najbardziej oficjalnych konferencjach. Każda z tych imprez musi być trochę inna, tak samo, jak różni są ludzie, którzy będą brali udział w zabawie. Dlatego od paru lat część tych imprez organizujemy we współpracy z klubem Nova Maska.

Klimat imprezy to zjawisko złożone…

Na pewno wiesz, jak wygląda to w większości klubów: klimat to jedynie i głównie kwestia wybranej muzyki. Tak naprawdę różnica jest żadna. Bo zmienia się tylko jeden set i jedyne, co słychać przez ryczące głośniki, to basy. Klimat żaden. Nova Maska jako jeden z nielicznych klubów w Warszawie zaproponowała nam naprawdę sensownie stworzony klimat, czyli: wystrój sali (a jak się później okazało, także zewnętrznej strony wejścia do klubu, co nas tym bardziej zaskoczyło), stylizację obsługi (a naprawdę trzeba było nad tym sporo pomyśleć), dopasowane do wystroju oświetlenie, muzykę i atrakcje dodatkowe.

Organizacja eventów firmowych w Warszawie - klub Nova Maska zabawa

Koncepcja przy każdym evencie była dopracowana do maksimum. Wykorzystaliśmy już wszystkie przygotowane standardy klimatyczne: galę Oscarów, Las Vegas, Kubę, autentycznego Rock’n’Rolla, Hollywood, Rio de Janeiro i na dodatek w każdym przypadku wprowadzaliśmy własne zmiany. Nie było też problemu z organizacją imprez opartych o nasze własne pomysły. To oznacza, że za każdym razem wchodziliśmy do „innego” klubu, w którym jedyne, co było niezmienione, to układ pomieszczeń. Chociaż nawet układ sal trudno było rozpoznać, bo zmieniał się wystrój ścian, oświetlenie, rozstawienie stolików, dekoracje i wszystko, po prostu wszystko. Tak, to jest klimat! W każdym detalu przenosiliśmy się w czasie i przestrzeni. Tutaj ludzie naprawdę rozumieją, co to znaczy impreza tematyczna.

Szablony firmowych imprez są dobre, ale to za mało

Ze standardów proponowanych przez klub Nova Maska korzystaliśmy często i nadal to robimy. Świadomość, że za każdym razem wystąpią sprawdzeni wykonawcy, choć w trochę innej aranżacji i że będziemy mieli imprezę naprawdę w klimacie, jest bardzo kojąca, zwłaszcza jeśli trzeba event zrealizować na szybko. Kiedy jednak czasu jest więcej, a okazja szczególna, dobrze jest mieć większe pole manewru. Tu faktycznie je mamy. W planowanych eventach możemy zmienić wiele: od menu na stołach, przez ilość osób i detale dekoracyjne, aż po kompletną przebudowę koncepcji i pomieszanie stylów. W zasadzie nietaktem jest nazwanie podstawowych propozycji klubu szablonami – to raczej inspirujące warianty, w których można zmienić prawie wszystko. Wymaga to wspólnej pracy z event managerem, ale naprawdę się opłaca.

Organizacja eventów firmowych w Warszawie - klub Nova Maska dekoracja jedzenia

Elastyczność i cierpliwość, z jaką ludzie z klubu podchodzą do naszych zamówień, jest czymś niezwykłym. Nawet kiedy dogadywaliśmy detale, najbardziej szczegółowe elementy, cały czas mogliśmy liczyć na wsparcie i żadna z naszych potrzeb nigdy nie była bagatelizowana. Przy takiej możliwości kontroli klimatu imprezy zawsze byliśmy w stanie dopasować ją do potrzeb nawet najbardziej wymagających uczestników zabawy.

pobieranie pdf katalog usług klubu Biblioteka inspiracji oprawy artystycznej eventów firmowych

pobieranie pdf katalog usług klubu Inspiracje dekoracji przystawek i przystrajania stołów

 

Pełnych informacji o organizacji imprez udziela:

Bartosz Krygier
Manager

tel. 692 866 422
e-mail: marketing@nova-maska.pl

NOVA MASKA Piano Art Club & Restaurant
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa